Rent2Buy išperkamoji nuoma

Esu tikras vartotojiškos visuomenės dalyvis. Perku viską ir daug! Šitą blog’ą rašau, nes noriu pasidalinti alternatyviom galimybėmis PIRKTI!

Kas nesvajoja apie savo būstą? Radau gerą alternatyvą t.y. buto išperkamoji nuoma. Ttai vis didesnį populiarumą Lietuvoje įgaunanti paslauga norintiems įsigyti nuosavą butą be banko paskolos. Sudarius išperkamosios nuomos sutartį su tokią paslaugą teikiančia įmone, pirkėjas paprastai turi 120-ties mėnesių laikotarpį butui išsipirkti. Per šį laikotarpį pirkėjas visiškai išsimoka visą buto vertę ir tampa pilnateisiu jo savininku. Nors ši paslauga atrodo patraukli, būtina įvertinti galimus trūkumus ir pranašumus.

Šiuo metu išperkamosios nuomos būdų galima įsigyti netik butą ar namą, bet taip pat ir automobįlį, audio/video techniką, kompiuterius, buities techniką ar net baldus.

Esu atlikęs rimtą analitinį darbą apie išperkamosios nuomos įmones – kviečiu susipažinti su rezultatu Išperkamosios nuomos įmonių palyginimas

Kur čia “šuo pakastas”?

Galiu Jus užtikrinti – šuo sveikas. Yra įprasta manyti, kad viskas, kas yra ne bankas, kaip lizingai, paskolų įmonės, greitieji kreditai ir kiti alternatyvūs skolinimosi būdai yra brangu. Taip! Kartais tai buna brangiau bent dvigubai, bet (!!!) reikia atsižvelgti į galimybę rinktis.

Galimybė skolintis iš banko yra turtas ir ją reikia įgyti. Tai reiškia, kad reikia turėti gerai apmokamą darbą, neturėti labai daug įsipareigojimų (fiksuojamų pavyzdžiui “Creditinfo”), turimų įsipareigojimų įmokas mokėti presiziškai tvarkingai ir NIEKADA neklysti, nors gyvenimas kartais krečia išdaigas.

Aš esu didesnes nei vidutines pajamas gaunantis jaunuolis, sėkmingai integravęsis ir darbo rinka, gaunantis didesnes nei 2000 Eur / mėn. pajamas ir dėl kelių įmokų vėlavimų aš šiuo metu esu priskirtas žemiausiam “E” kreditingumo reitingui ir kiekvieną kartą kai bandau pasiskolinti ar nusipirkti daiktą lizingu – Pardavėjas įvedęs mano asmens kodą mato užrašą:

Kreditoriams nerekomenduojama suteikti kredito ar prekių/paslaugų išsimokėtinai

Taigi, tinkamo kreditingumo reitingo arba pastovių (Samdomo darbo) pajamų neturėjimas privertė mane ieškoti alternatyvių lizingo ir išperkamosios nuomos galimybių. Tai be jokios abejonės yra šiek tiek brangiau, bet tokia jau yra kaina, kai paprastai iš banko pasiskolinti negali. Apie tai ir yra šitas mano blog’as.

Kas yra „Rent2buy“?

„Rent2buy“ paslauga Lietuvoje pradėta siūlyti 2015 m. Ji suteikia galimybę įsigyti būstą, jei pirkėjas neturi sukaupęs pradinio įnašo. Išsirinkęs būstą, pirkėjas tam tikrą nustatytą laikotarpį kiekvieną mėnesį moka sutartą nuomos kainą, kuri padengia 15-30 proc. pradinio įnašo dalį per sutarties laikotarpį.

Visą „Rent2buy“ sutarties laikotarpį būstas lieką pardavėjo nuosavybėje. Priklausomai nuo šią paslaugą teikiančios įmonės, gali būti taikomas vienkartinis sutarties sudarymo mokestis ir 2-3 mėnesių nuomos dydžio užstatas.

Reikia atkreipti dėmesį, kad NT vystytojai tokiu būdu visų savo siūlomų būstų neparduoda, nes pinigus gauna tik po dviejų ar trijų metų. Tokia paslauga dažniausiai siūloma, kai NT vystytojai turi pinigų ir gali sau leisti tai daryti. Tačiau, kartais pasinaudojant „Rent2buy“ teikiama galimybe parduodami nepatrauklūs, ilgą laiką neparduoti būstai. Tačiau yra paslaugų teikėjų, pavyzdžiui BePradinio.lt išperkamosios nuomos platforma, kurie leidžia Rent2Buy būdų įsigyti bet kurį naujos statybos būstą.


Rent2BuyIšperkamoji nuoma
SkirtumasSkirta sukaupti pradinį įnąšąSkirta išsipirkti visą būsto vertę
Sukaupiama buto vertė per sutarties terminą0-30% 100%
Tikrinamos pajamosTinkamos bet kokios gaunamos pajamosNetikrinama
Pradinis įnašas0-30%15-30%
Sutarties terminas24-36 mėn24-120 mėn.
Sutarties sąlygų keitimasGalimas abipusiu sutarimuGalimas abipusiu sutarimu
Turto vertinimasNeprivalomasNeprivalomas
Išankstinis grąžinimasPo 12 mėn.Po 12 mėn.
Skaityti plačiau
Bepradinio.lt duomenys


Kaip tai veikia Lietuvoje?

 • Sutariama dėl pradinės įmokos (paprastai 5 proc. būsto kainos).
 • Sutariama dėl sumos kuri bus kaupiama (15-30% būsto kainos)
 • Sutariama kas mėnesį mokama nuomos kaina (kurios dalis bus pridėta prie pirkimo kainos).
 • Sutariama būsto pirkimo/pardavimo kaina.
 • Sutariamas terminas per kurį būstas bus nupirktas (dažniausiai per 24-36 mėnesius).
 • Pasirašoma sutartis.
 • Pirkėjas įsikelia savo naujuosius namus.
 • Per sutartą laikotarpį naujasis būsto savininkas gali bet kada kreiptis į banką dėl paskolos gavimo ir įsigyti būstą.

Skaitykite plačiau Kaip veikia Rent2Buy paslauga praktikoje.

„Rent2Buy“ nauda

„Rent2Buy“ paslauga gali būti yra patraukli jaunoms šeimoms, kurioms pradinį įnašą kaupti naudingiau jau mokant už savo būsimą būstą, nei nuomotis laikiną būstą ir tuo pačiu metu kaupti pradinį įnašą nuosavam būstui. „Rent2Buy“ paslaugas siūlančios įmonės pirkėjui padeda įsigyti tiek naujos, tiek senos statybos būstą su daline ar pilna vidaus apdaila. Vis dėlto, dauguma „Rent2Buy“ būstų yra parduodami su pilna apdaila. „Rent2Buy“ paslauga pristatoma kaip itin lanksti ir patogi pirkėjui. Vienas iš nurodomų privalumų – galimybė pačiam nuomininkui pasirinkti, kaip įsirengti naujos statybos būstą.

 • Jei pora, iš kurių kiekvienas uždirba bent vidutinį Lietuvos atlyginimą jau gali sudaryti „Rent2Buy“ sutartį.
 • Po 12 mėn., pirkėjas gali bet kada atlikti išankstinį mokėjimą ir įsigyti būstą,
 • Būsto kaina per sutarties laikotarpį nedidės, o vertė potencialiai gali išaugti. 
 • Pirkėją ištikus finansinėms bėdoms, „Rent2Buy“ sutartį galima pratęsti iki 120 mėnesių arba perleisti kitiems asmenims.
 • Tinkamos bet kokios gaunamos pajamos
 • Sutarties sąlygų keitimas su pardavėju galimas abipusiu sutarimu.

Kas bus jeigu negausite paskolos?

Jei negausite paskolos, tuomet yra galimybė su „Rent2Buy“ paslaugą teikiančia įmone tartis dėl sutarties pratęsimo. Paprastai sutartis gali pratęsta dar pusei metų ar net daugiau. Pavyzdžiui Bepradinio.lt platforma dažnai siūlo neribotą sutarties pratęsimą arba netgi pilną būsto išsipirkimą be banko paskolos. Taip pat minėtoji platforma sutartį leidžia perleisti kitam asmeniui ir neprarasti pinigų. Nesusitarus dėl sutarties pratęsimo ar jos nepavykus perleisti kitam asmeniui – sumokėtos įmokos negrąžinamos ir laikoma, kad žmogus gavo būsto nuomos paslaugą, t.y. nuomavosi būstą ir jame gyveno. Bet tai yra labai išskirtinis atvejis, kadangi Rent2Buy paslaugos teikėjai visais atvejais yra linkę sudaryti klientui sąlygas iš situacijos išeiti be didelių nuostolių.

Rent2Buy rizikos

Rent2Buy paslauga yra apipinta įvariais mitais ir gandais. Pasinaudojus “Google” paieška beveik kiekviename portale galima rasti straipsni, jog tai yra rizika, bet… reikėtų patikslinti keletą momentų:

 • Rent2Buy paslaugos teikėjas pasilikti sukauptą būsto dalį pageidauja tik tada, kai pats Pirkėjas nerodo geros valios ir noro spręsti situaciją;
 • Nepaisant patrauklios galimybės greitai ir beveik be jokio pradinio įnašo įsikelti į norimą būstą, reikėtų protingai ir atsakingai įsivertinti tai, jog 1-3 metai yra gana didelis laiko tarpas ir numatyti kas bus poto – gana sudėtinga;
 • Sutarties pabaigoje nepavykus susitarti su banku, visada bus galimybė pratęsti Rent2Buy sutartį papildomam terminui, per kurį galėsite bandyti atitikti banko reikalavimus;
 • Per papildomai Jums suteiktą laikotarpį, bendru sutarimu su Rent2Buy paslaugos teikėju, galima tiesiog būsta parduoti

Tai reziumuojant visas rizikas galima sutikti, kad rizikų yra daug, tačiau visos jos yra valdomos abipusiu sutarimu. Sukauptų pinigų praradimas geranoriškai ieškant sprendimo yra minimalus.

Jeigu jau nusprendėte pasinaudoti “Rent2Buy”

Pasikalbėkite su banku. Prieš pasirašant nuomos sutartį, pasikalbėkite su banku ir gaukite patvirtinima, kad dabartinėmis pirkėjo finansinėmis sąlygomis jie išduotų tam tikro dydžio paskolą. Reikia turėti omenyje, kas bankas nesuteikia garantijos, jog po dviejų metų ar trejų suteiks paskolą.

Laikykitės finansinės drausmės. Lietuvos banko sukurti „Atsakingojo skolinimo nuostatai”, reglamentuoja, kam ir koks kreditas gali būti suteikiamas. Pagrindinė nuostata teigia tai, jog klientas uždirbants 1000Eur, gali maksimaliai turėti 400Eur įsipareigojimų, todėl tiek prieš pasirašant sutartį, tiek jos eigoje venkite bet kokiu kitų įsipareigojimų (kredito kortelės, lizingai ir pan.)

Išvados

Sandoris pirkti būstą su paskola daugeliui žmonių visiškai įprastas ir nepavojingas. Tačiau, pirkti būstą nesukaupus dalies santaupų turi savo rizikų, kurias kaip jau aprašyta aukščiau abipusėm pastangom galima suvaldyti.

„Rent2Buy“ paslauga pradėta siūlyti siekiant prisitaikyti prie jaunų klientų neturinčių galimybių greitai sukaupti reikiamą pinigų sumą pradiniam įnašui, tačiau šis būdas yra paremtas prielaidomis kad viskas vyks pagal planą. Rent2Buy sutarties laikotarpiu reikėtų laikytis maksimalios finansinės drausmės ir atsiradus nesklandumams nedelsiant kreiptis į paslaugos teikėją.

Prieš pasirašydamas išperkamosios nuomos sutartį pirkėjas privalo aiškiai suprasti teikiamos paslaugos ypatybes, riziką bei aplinkybes, dėl kurių galima netekti sumokėtų įmokų bei teisės įsigyti būstą. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar nuomos sutartyje numatytos įvairios išlygos, kurios taptų aktualios pablogėjus pirkėjo finansinei situacijai. Pavyzdžiui, ar sutartyje numatyta galimybė pratęsti nuomos laikotarpį, kuri gali padėti išvengti sumokėtų nuomos įmokų, kaip pradinio įnašo, praradimo.

Žmonėms, atsainiai vertinantiems savo finansines galimybes ir neturintiems finansinės drausmės, nepratusiems taupyti ir lengvabūdiškai “taškant” uždirbamus pinigus – šita ar bet kuri kita finansinė priemonė gali būti pavojinga. Visiems kitiems atsakingiems žmonėms tai yra alternatyvi galimybė įsigyti svajonių būstą.

Ieškantiems socialiai atsakingo išperkamosios nuomos paslaugų teikėjo aš asmeniškai rekomenduoju BePradinio.lt – Išperkamosios nuomos platformą . Jeigu norėtumėte palyginti keletą išperkamosios nuomos įmonių, kviečiu paskaityt mano analizę Išperkamosios nuomos įmonių palyginimas

42 comments

 1. Mano vardas Valeria Marco, prieš 6 mėnesius mano verslas žlugo, neturėjau vilties vėl pradėti savo verslą. Bandžiau pasiskolinti pinigų iš banko, tačiau neturėjau pakankamai pinigų kreditinėje kortelėje ir neturėjau turto kaip užstato, kad galėčiau gauti paskolą, tada labai artima mano draugė Camila Diego supažindino mane su tikru paskolos skolintoju internetu. GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Šios moters paskolų bendrovė galėjo man duoti 160 000 eurų paskolą be jokio turto kaip užstato ar kredito kortelės, tačiau ji man ją suteikė patikėjimu. Taigi, mano draugai, pasakiau sau, kodėl esu savanaudis, todėl nusprendžiau pasidalyti šia informacija su visais. Jei jums reikia paskolos iš patikimo paskolos davėjo, susisiekite su Gina Morgan per jos „WhatsApp“: +393510840300 ir el. Paštu: [email protected]

 2. Nebuvau tikras, ar gausiu teisėtą skolintoją internetu, bet kai nebegalėjau susimokėti skolos, mano sūnus gulėjo ligoninės lovoje, kad būtų atlikta operacija, kuriai reikėjo didžiulės pinigų sumos, o man taip pat reikėjo šiek tiek pinigų refinansuoti ir gauti prekę. home.prašiau pagalbos pas draugus ir kai nebeliko vilties nusprendžiau susirasti paskolą internetu ir susiradau LAPO MICRO FINANCE su 2% palūkanų norma ir iš karto pritaikiau savo duomenis kaip nurodyta. Per 48 valandas nuo mano paraiškos pateikimo jie suteikė mano paskolos sumą be paslėptų išlaidų, o aš galėjau pasirūpinti savo sūnaus medicininėmis sąskaitomis, pratęsti nuomos sąskaitą ir sumokėti skolą. Patarsiu kiekvienam paskolos ieškančiam kreiptis į LAPO MOCRO FINANCE su ([email protected]).
  Whatsapp +447883183014

 3. SVEIKI, AR IEŠKO DIDŽIOS PASKOLOS? SIŪLOME PASKOLAS NUO 5 000 000 IKI 100 000 000 USD ASMENIMS, 150 000 000 USD IR AUGIAU DIDŽIAMS PROJEKTŲ KONTAKTUI [email protected] SU 2 % PALŪKANŲ NORMAIS.WhatsApp +1 (689) 210-7004

 4. I’d like to thank you for the efforts you have put in writing this blog. I am hoping to check out the same high-grade blog posts by you later on as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged me to get my own blog now 😉

 5. Mano vardas Kersten Dieter ir labai džiaugiuosi, kad šiandien iš Sabinhelps nekilnojamojo turto mugės gavau 7000 € paskolą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos gavimą, galite susisiekti su Karina Sabine [email protected] arba whatsapp +1 (689) 247 6462, nepamirškite pasakyti jai, kad jus rekomendavau.

 6. Salve, signore/signora Offriamo prestiti da: 10.000 a 9.500.000 € con un tasso di interesse del 2%. Sai che è vietato prendere in prestito denaro. Devi ottenere un prestito, prestare attenzione alle aree in cui possiamo. Aiutarti: * Finanziariamente * Prestito aziendale * Mutui * Prestiti per investimento * Prestiti auto * Consolidamento debiti * Linea di credito * Secondo mutuo * Riacquisto crediti * Prestiti personali * Prestito studenti Sei alla ricerca di un progetto e hai bisogno di finanziamenti, hai bisogno di soldi per pagare le bollette , soldi per investire in affari. contattaci via e-mail : [email protected]

 7. Greitos paskolos grynaisiais pasiūlymas tarp rimtų asmenų
  Sveiki ponia ir pone
  Asmenys, Airija, Šveicarija, Kanada, Belgija, Prancūzija, Italija, Gvadelupa, Gajana, Martinika, Reunjono Majotas, siūlau paskolą nuo 5 000 iki 15 000 000 eurų visame pasaulyje visiems, kurie gali ją grąžinti su 3% palūkanomis už prašomą sumą
  – Finansinė paskola
  – Hipoteka
  – Investicinė paskola
  – Paskola automobiliui
  – Skolų konsolidavimas
  – Kredito išpirkimas
  – Asmeninė paskola
  – Tu įstrigo
  Jei jums tikrai reikia paskolos, pabandykite susisiekti su manimi.
  Jie yra jūsų žinioje dėl bet kokių finansinių problemų.
  Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu; [email protected] Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 8. Paskolų teikimas tarp skubių asmenų
  Asmuo siūlo paskolas nuo 5 000 iki 15 200 000 eurų valiutos kursu
  palūkanų norma yra 2 %, grąžinama per 2–30 metų laikotarpį
  Protingomis sąlygomis, jei mano pasiūlymo interesai labiausiai susisiekia su manimi, greitai aptariame sąlygas ir dokumentus.
  paštas: [email protected] Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 9. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  Jūs norite gauti kreditą dėl aklavietės, kad
  todėl bankai atmeta paraiškas byloms
  kredito .Jie nori gyventi
  Kreditas projekto įgyvendinimui, pasiimk
  veikla; Statyti namus Namo nuoma arba
  butas; Pirkti namą ir pan.
  Kreditas – santaupos – didelis abipusis kapitalas iki:
  5 000 € … 10 000 € … 7 500 000 € kiekvienam asmeniui, kuriam reikia pagalbos
  Finansų ar dalininkų, kurie turi paskolą per trumpiausią laiką.
  Skruzdžių vertinimas apima Entre2% palūkanų normą
  paštas: [email protected] Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 10. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  Mano vardas yra ponia BUDAI GEZANE. Esu finansų kontrolierė, turiu 600 000,00 € kapitalą, skirtą trumpalaikėms ir ilgalaikėms nuo 10 000 € iki 600 000,00 € privačioms paskoloms suteikti bet kuriam rimtam asmeniui, galinčiam tuo tinkamai pasinaudoti. paskola su savo palūkanomis.2% palūkanų kasmet priklausomai nuo paskolos sumos, nes kad konkrečiai nenori pažeisti lupikavimo įstatymo.Vous it
  moka 5-10 metų ar daugiau nei pasiskolinta suma.
  Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su manimi el.
  paštas: [email protected]
  Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 11. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  Štai pigaus vartojimo nuo 5000 € iki 800 000 € 2 proc. Pigus vartojimo kreditas, greitas ir patikimas, su kuriuo galite pateikti paraiškas rezervuoti pinigus internetu iš karto atsakydami į nieką yra privalomi. Pinigai rezerve 48 didesnis 2%. Atsinaujinimo kredito ir grynųjų pinigų atsargas galite pamatyti mūsų svetainėje. Pigus vartojimo kreditas, greitas ir patikimas, su kuriuo galite pateikti paraiškas rezervuoti pinigus internetu iš karto atsakydami į nieką yra privalomi. Pinigai rezerve 48 didesnis 2%. Atsinaujinimo kredito ir grynųjų pinigų atsargas galite pamatyti mūsų svetainėje.
  paštas: [email protected]
  Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 12. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  aš ypatingas
  Aš turiu blogą suvenyrą per pastaruosius metus ir įdomu, kaip tai prasidėjo be jokių finansinių problemų visi bankai vis dar laukia, jei norite susidoroti su šiais metais prasidėjusiais be sunkios finansinės padėties, susisiekite su manimi mažiau nei 48 val. norma 2% per metus galiu pradėti šį annéed grėsmingą grožį
  Etudiantas
  Jums reikia finansavimo, kad galėtumėte tęsti mokslus
  – Nori kelionės į užsienį
  – Norite atsiskaityti (depozitas, pervedimas, nuoma)
  – Perkate techninę įrangą (kompiuterį, spausdintuvą) ar net automobilį
  paštas: [email protected] Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 13. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  Sveiki
  Jums reikia finansinės būsto paskolos
  investicinės auto paskolos konsolidavimo skolos išpirkimas
  pagrobtas kreditas. Susisiekite su mumis šiandien ir pasiruoškite
  žinome, kiek mums reikia pasiekti
  pateikite daugiau informacijos ir pasakykite, ką daryti toliau
  ši paskola turėtų būti gauta kuo greičiau už priimtiną kainą. rimtas
  ir sąžiningai, susisiekite su mumis. Kalbu su visais, darbuotoja
  nuo parduotuvės iki finansų vadovų, nuo kelio iki valdininko ir t.t. ir tt
  ypač tiems, kuriems to reikia:
  ? Visi, kurie neturi banko paskolų.
  ? Bedarbiai arba bedarbiai.
  ? Ar padėjo laikinosios sutartys, laikinosios sutartys, sutartys? visi
  Sutartys už CDI ribų.
  ? Jie turi finansinių poreikių surengti vestuves ar vakarėlius.
  ? Per didelis įsiskolinimas, Prancūzijos bankrotas (FICP) ir pasaulis.
  ? Taip pat investuotojams, kurie nori pasipelnyti
  jų kapitalas. [email protected]
  ačiū Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 14. Pasiūlymai pasiskolinti pinigų tarp asmenų yra rimti

  Sveiki
  Reikia finansuoti savo namus, verslą
  perkant automobilį, perkant motociklą, savo kūrybai
  verslo, asmeninių poreikių daugiau abejonių. Adunk
  asmeninės paskolos nuo 5 000 iki 800 000 eurų su palūkanų norma
  2% nominali, nepriklausomai nuo sumos. Įveskite
  tiksli paskolos paraiškų suma ir data.
  Dėl asmeninių kreditų rašykite mums el. paštu: [email protected]
  Sigma Credit už jūsų paslaugas 24/24 valandas
  P. S: Paskolas duodu tik atžalai, kad grąžintų.
  Viber: +36302704174 Kur Whatsapp: +36302704174

 15. Sveiki visi,
  Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas maloniai prašome susisiekti su mumis mūsų el. pašto adresu: ([email protected]) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsdami tęsti paskolą.

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė:
  Šalis:
  Paskolos paskirtis:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:
  Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: [email protected]
  Pagarbiai jums visiems.

 16. Ar norite pradėti naują verslą, ar norite sumokėti skolą, ar norite sumokėti savo vaikų mokesčius už mokslą, labai lengva susisiekti su Collinsu Jamesu dėl skubios pagalbos, nes jis taip pat padeda man ir mano seseriai. Štai jo el. paštas: [email protected] arba Whatsapp: +1 (903) 326-3619

 17. Ar jums reikia skubios paskolos skolai sumokėti, ar jums reikia paskolos norint pradėti smulkųjį verslą, čia yra greitas būdas ją gauti el. paštu: [email protected]

 18. Ieškote paskolos konsoliduoti skolą, paskolos be užstato, paskolos verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalas ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir privatiems asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: [email protected]

 19. Kaip gavau paskolą iš Christy Walton Finance, patekau į aferų rankas, kol nesusitikau su šiuo ištikimu skolintoju, kuris man suteikė 70 000 eurų paskolą, dabar manau, kad vis dar yra tikrų paskolų internetu teikėjų, štai el. laiškas ([email protected] gmail.com) iš skolintojo, jei jums reikia bet kokios finansinės pagalbos, galite susisiekti su juo dėl pagalbos: [email protected]

 20. Sveiki visi, ar ieškote patikimo skolintojo? susisiekite su Jameson Finance. Jie suteikia paskolas už prieinamą 2% palūkanų normą. susisiekite su jais el. paštu: [email protected]

  Iš jų gavau paskolą per 24 valandas, jie taip pat gali jums padėti
  Gabrielius iš Kėdainių

 21. Sveiki visi, ar ieškote patikimo skolintojo? susisiekite su Jameson Finance. Jie suteikia paskolas už prieinamą 2% palūkanų normą. susisiekite su jais el. paštu: [email protected]

  Iš jų gavau paskolą per 24 valandas, jie taip pat gali jums padėti
  Gabrielius iš Kėdainių

 22. Sveiki visi čia, mano vardas Galina. už mamos gydymą galėjau apmokėti paskola, kurią paėmiau iš paskolų bendrovės. susisiekite su jais dėl skubios paskolos, galite susisiekti el. paštu: [email protected]

 23. Mes siūlome asmenines ir verslo paskolas
  nekilnojamasis turtas, verslas ir kt. nuo 50 000 eurų iki 400 000 000 eurų. su maža 3% palūkanų norma. Mūsų paskolos yra paprastos ir greitos. Mėnesinės įmokos dydis ir fiksuota palūkanų norma labai priklauso nuo paskolos pobūdžio, sumos ir trukmės. Grąžinimo terminas nuo 12 mėnesių iki 360 mėnesių ir daugiau. Paskolos sumos prieinamumas per 2 dienas Konfidencialumo užtikrinimas paprastas, greitas ir 100% garantuotas. ir mūsų paraiškos formą labai lengva užpildyti. Jei susidomėjote, atsiųskite el. laišką ir paprašykite anketos.
  +62 838 9793 4043
  [email protected]

 24. Sveiki visi,
  Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu ([email protected]) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė:
  Šalis:
  Paskolos paskirtis:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:
  Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: [email protected]
  Pagarbiai jums visiems.

 25. Sveiki visi,
  Aš esu privatus skolintojas, siūlau paskolą 2% tai yra teisėta įmonė su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirengę padėti jums išspręsti bet kokias jūsų finansines problemas, siūlome visų tipų paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiūlymas susisiekite su mumis mūsų el. pašto adresu ([email protected]) Taip pat pateikite toliau pateiktą informaciją, kad galėtume nedelsiant tęsti paskolą.

  Vardas:
  Reikalinga suma:
  Trukmė:
  Šalis:
  Paskolos paskirtis:
  Mėnesinės pajamos:
  Telefono numeris:
  Susisiekite su mumis ir nurodykite aukščiau nurodytą informaciją mūsų el. pašto adresu: [email protected]
  Pagarbiai jums visiems…

 26. Sveiki, praėjusią savaitę gavau 15000 eurų paskolą iš JAMESON FINANCE INC. paimti paskolą iš jų labai paprasta ir greita, susisiekite su jais el. paštas: [email protected]

  Ernesta iš Kernavės, Lietuva

 27. Mani sauc Ibrahim Halidou no Al Jahras pilsētas Kuveitā. Ļoti ilgu laiku es biju dziļi finanšu juceklis, līdz mans draugs man pastāstīja par Eiropas Savienības aizdevumu sindikāciju, kas palīdz man izkļūt no manām finansiālajām grūtībām. Lai gan es viņiem nekad neticēju, jo esmu izmēģinājis daudzus BANKU/KREDĪTU aizdevējus, kuri varētu nepalīdzu mana sliktā kredītvēstures rādītāja dēļ. Bet es pārliecinājos, ka viņi ir ļoti godīgs uzņēmums, saņemot manā kontā 500 000 USD no Eiropas Savienības aizdevumu sindikācijas uzņēmuma; Zemāk ir viņu kontaktpersona.

  E-pasts: [email protected]
  WhatsApp: +393509828434

 28. Ieškote paskolos? O gal dėl vienos ar kelių priežasčių atsisakėte paskolos iš banko ar finansų įstaigos? Čia yra tinkama vieta sumokėti paskolą! Nur Phillip Global Finance Limited teikia nebrangias, prieinamas 2% paskolas įmonėms ir asmenims. [email protected] Susisiekite su mumis šiandien per Whatsapp + 13014097089.
  Ačiū ponui Nur Phillip

 29. Paskolos Visiems.
  Sveiki, siūlome paskolą už prieinamą 2% palūkanų normą. Daugelis bankų jus atmetė. Ar jums reikia finansuoti savo skolų konsolidavimą? Ar jums reikia finansavimo, kad padėtumėte savo verslui susigrąžinti? Suteikiu paskolas suinteresuotoms šalims už labai priimtiną 2% palūkanų normą. Jei susidomėjote, susisiekite su manimi el. paštu: [email protected]

 30. Ar esate finansiškai prislėgtas? Ieškote PASKOLOS?

  Mes siūlome asmenines paskolas, verslo paskolas, studentų paskolas, automobilių paskolas ir paskolas apmokėti sąskaitas nuo ($) €5 000,00 iki ($) € 5 000 000,00, doleris / euras su 3% palūkanų norma. Paskolos turi būti teikiamos teisėtais ir teisėtais tikslais.

  SKOLINĖJO INFORMACIJA

  Jūsų vardai ……………………….
  Tavo šalis………………….
  Tavo miestas…………………..
  tavo valstybė ……………………..
  Jūsų adresas …………………
  Jūsų darbas ……………..
  Jūsų šeimyninė padėtis ……………….
  lytis …………./amžius …………..
  telefono numeris………………….
  Mėnesinės pajamos……………………
  Paskolos terminas ……………………..
  Reikalinga paskolos suma…………….

  Dėkojame ir tikimės greitai išgirsti, kad galėtume atsiųsti paskolos sąlygas ir grąžinimo grafiką.

  Parašas,
  Vykdomasis pirmininkas
  Suzanne Klatten.
  EL. paštas: [email protected]

 31. Sveiki visi, siandien labai jaudinausi, maciau komentarus is zmoniu, kurie jau pasiskolino is [email protected] com gavo, tada pagal jų rekomendacijas nusprendžiau užsiregistruoti, o prieš kelias valandas patvirtinau bendrą 10 000 € sumą, kurios prašiau iš savo banko sąskaitos. Tai labai gera žinia ir aš patariu visiems, kuriems reikia tikros paskolos, kad būtų galima kreiptis el. paštu: [email protected] komentuoti arba whatsapp +1 (689) 247-6462.

 32. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {[email protected] Mes siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

 33. Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {[email protected] Siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

 34. Sveiki visi, mano vardas Diego Francisco iš Madrido, bet aš užaugau Hiustone, Teksase. Esu čia tam, kad pristatyčiau puikią ir patikimą įmonę su 100 % autentiška Jessica Rojas paskolų bendrove. Buvau labai blogoje situacijoje, mano mama labai sirgo krūties vėžiu, todėl man reikėjo pagalbos iš visur, bet tai buvo veltui, todėl mano draugas supažindino mane su šia puikia kompanija, nes mano šalis siūlo paskolą didelėmis palūkanomis, kurią turėjau. neliko nieko kito, kaip ieškoti paskolos iš kitos šalies, mano draugas supažindino su Jessica Rojas paskolų bendrove. God Be The Glory, ši įmonė yra labai puiki ir sąžininga, todėl paprašiau 50 000,00 USD paskolos savo mamos gydymui ir smulkaus verslo pradžiai. Mano nuostabai, iš karto gavau įspėjimą apie paskolą, buvo užpildyta ir patvirtinta visa iš manęs reikalaujama informacija, ačiū Dievui, įmonės vadovybė patvirtino mano paskolą. ir per kitas 24 valandas gavau įspėjimą dėl paskolos, kaip man pažadėjo ponios Jessica Roy paskolų klientų aptarnavimo tarnyba.

  Štai įmonės paštas, jei planuojate imti paskolą {[email protected]] ARBA „WhatsApp“ tiesiogiai +1 (325) 231-4574

  Geriausi linkėjimai

  Diego Francisco

 35. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {[email protected] Mes siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

 36. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {[email protected] Mes siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų

 37. Sveiki
  Atsiprašome už tokį susisiekimo būdą.
  Beje, jei sukursiu šį leidinį, tai tik tam, kad pažiūrėčiau, ar turite
  jau pasinaudojo TVF banko, bendradarbiaujant su JT ir Banque BCE de FRANCE, finansavimu nuo 10 000 iki 100 000 eurų, kad padėtų jums gauti negrąžinamą dotaciją jūsų projektams arba visiems jūsų poreikiams ir paskatintų pelningą verslą. šių naujųjų metų kolekciją ir padėti šeimoms, baigti paskolomis internetu, kurios tęsia sukčiavimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su manimi el. paštu: [email protected]

  WhatsApp: +447362038840

 38. HELLO Paskolos pasiūlymo įspėjimas visiems! Esate finansiškai nusilpęs ir jums reikia skubios kredito / finansinės pagalbos? Arba jums reikia paskolos, kad pradėtumėte / padidintumėte savo verslą arba įsigytumėte savo svajonių namą. GARANTI GARANTIJĄ 100 % GREITAS PASKOLOS PATVIRTINIMO GAUTI ŠIANDIEN, NEPRISKAITYKITE JŪSŲ KREDITO BALTO. El. paštas: { [email protected] } , jie yra patikimi, greitai bendrauja ir yra patikimi.

 39. This is awesome information. It’s an information one cannot forget in a hurry. I like the fact that you were very explicit and straightforward. It is attractive and clear to read.
  I will be happy to get feedback for more information so that I can be informed with many other writeups.

  ON HOW TO GET TORTOISE LIKE ALDABRA, SULCATA. BURMESE STAR AND RADIATED TORTOISE which many are not yet informed of the new and easiest way to get TORTOISE through this method and their advantages at home.
  Thank you for letting me express my joy on your blog.

 40. وجدنا أن الخدمات التي يقدمها الاتحاد الأوروبي محترفة وصادقة للغاية. أنا سعيد وممتن للدعم الذي تلقيته منكم. لقد استلمت قرضي بقيمة 15.000.000 دولار في حسابي. إذا كنت بحاجة إلى قرض ، أرسل لهم بريدًا إلكترونيًا على [email protected] و WhatsApp: +393509828434 فهم صادقون وجديرون بالثقة ومحترمون. لا يحتاجون إلى أي رسوم قبل إرسال القرض الخاص بك ، قم بتطبيق القرض الخاص بك معهم.

Leave a comment

Jūsų el.pašto adresas nebus niekur publikuojamas.